Bizness.lv

Biznesa portāla tematiskais pielikums atklāj publicitātes un sadarbības iespējas portālā. Izdales materiālā uzskatāmā veidā ir norādīts sadarbības apraksts un ieguvumi, kas dizainiski noformēti vienojošā stilā ar portālu Bizness.lv.

Stats

Šis buklets atspoguļo kompānijas būtību, izceļot gan sasniegumus darba jomā, gan arī ārpusdarba tradīcijas un komandas garu.

Sky Garden

Šajā izdales materiālā radoši izceltas piedāvātās dzīvojamās mājas, kuram ir piešķirta sava unikāla identitāte. Ikviens var izvēlēties sev tīkamāko “garšu”.

Reaktors

Sporta kluba bukleti ir ļoti ekspresīvi un pamanāmi – tie mudina pievērsties sportiskām aktivitātēm, izceļot savu izdevīgo piedāvājumu.

The Key

Krāšņais nekustamo īpašumu kompānijas buklets izceļ promotētās rezidences neparasto dizainisko risinājumu, kam piemit mākslinieciskā vērtība.

Gigi

Dzīvnieku uztura bagātinātāju Gigi bukleti ir ļoti strukturēti un informatīvi. Tie kalpo kā vērtīgs uzziņas avots, ko papildina sirsnīgas ilustrācijas.

Dzimtenes iela

Bukleti izceļ ne tikai dzīvojamo māju priekšrocības, bet arī dzīvesvietas pievienoto vērtību – Jūrmalas sakopto un dabisko vidi.

Dobeles dzirnavnieks

Graudu pārstrādes uzņēmuma bukleti dizainiski atgādina kompānijas produkcijas iepakojumu, kas ir spilgtākais Dobeles dzirnavnieks vizuālās identitātes atspoguļotājs.

Page 1 of 212