Dzintara priedes

Prezentācija veidota klasiska, un to greznu padara izvēlētais fons, kas atspoguļo bagātīga auduma rakstu. Kā vienojošs elements katrā prezentācijas labā ir sinepju dzeltenā krāsa, kas simbolizē dzintaru.

Latvijas Gāze

Latvijas gāzes prezentācija ar infografiku palīdzību vēsta par kompānijas rādītājiem. Tā ir informatīva, taču tajā pat laikā informācija ir labi sastrukturizēta un papildināta ar tehnoloģiskām fizualizācijām.

The Key

Kompānija piedāvā unikālus luksus apartamentus, kas radīti kā mākslinieciska vērtība. The Key moto – būt māksliniekam nozīmē ticēt dzīvei, kas simboliski ir iestrādāts arī prezentācijas dizainā.

Prime Panel

Šīs prezentācijas minimālistisko un reljefaino fonu veido kompānijas pamatprodukta – paneļa atspoguļojums. Prezentācija ir gaiša, sakārtota un viegli uztverama. Dizainās savijas Prime Panel pamatkrāsas – baltā un sarkanā.

Sky Garden

Multifunkcionālais dzīvokļu komplekss Sky Garden apvieno Jūrmalas dabu ar mūsdienīgu dzīves vidi un infrastruktūru, tādēļ kompleksa prezentācijas dizains tika veidots, balstoties uz šīm vērtībām. Prezentācija satur daudz vizuālās informācijas, kas ir viegli uztverama un spēj radīt priekšstatu par kompānijas piedāvājumu.

Stats

Prezentācijas dizaina pamatā ir kompānijas pamatkrāsas – tumši zilais un sarkanais. Šīs krāsas labi papildina viena otru, radot neitrālu fonu ar dažiem spilgtiem akcentiem. Prezentācija atspoguļo kompānijas radītās vērtības – īstenotos projektus nekustamā īpašuma un būvniecības nozarēs.

Vitrum

Vitrum ir viens no lielākajiem tirdzniecības iekārtu ražotājiem Baltijas valstīs. Kompānijas darbības lauks aptver visdažādāko produktu konstruēšanu un ražošanu, tādēļ, veidojot prezentācijas dizainu, uzsvars tika likts uz šo procesu atspoguļošanu. Prezentācija ir gaiša un pārskatāma – tajā izceltas nozīmīgās vizualizācijas.