Tīrības dienas

Akcijas Tīrības dienas banneris ir vienkārši uztverams un, tas atspoguļo kampaņas galveno mērķi – radīt tīru un sakoptu vidi.

R.E.D. Pro

Nekustamo īpašumu attīstīšanas un konsultēšanas kompānijas R.E.D. Pro reklāmas bukleti atspoguļo uzņēmuma pamatdarbību, nesaturot lieku informāciju. Reklāmas noformējums veidots, iedvesmojoties no kompānijas vizuālās identitātes.

REAKTORS

Šis sporta kluba REAKTORS reklāmas banneris radīts, lai motivētu garāmgājējus pievērsties sportiskām aktivitātēm un iegūt labu fizisko formu. Reklāmas centrālais tēls ir kluba REAKTORS treneris un Latvijas sporta leģenda Aivars Visockis, kas iedvesmo sasniegumiem sportā un simbolizē spēcīgu gribasspēku.

REAKTORS

Sporta kluba REAKTORS reklāmas banneri, ir pamanāmi – svarīgākā informācija tajos ir izcelta ar izteiksmīgiem burtu fontiem. Reklāmas ir motivējošas un vitālas. Par sporta kluba reklāmas sejām izvēlēti REAKTORS treneri, kas motivē garāmgājējus ar savu enerģiskumu un labo fizisko formu.

REAKTORS

Šīs sporta kluba REAKTORS reklāmas tika radītas, lai informētu klientus par kluba pārcelšanos uz jaunām telpām. Plakāti ietver sevī svarīgāko informāciju par kluba jauno mājvietu, un par reklāmas akcentu kalpo “karstais tālrunis”, kura pieejamība ļauj klientiem ērti noskaidrot visus interesējošos jautājumus.

Liepkalni

Maizes un konditorejas ražošanas uzņēmuma Liepkalni vides reklāma ir ļoti minimālistiska. Tā izceļ tikai reklamējamo produktu, akcentējot arī tā svarīgāko sastāvdaļu. Koksnes faktūra, kas kalpo par reklāmas plakāta fonu, simbolizē kompānijas klasiskās vērtības.

Latvijas produkts

Preču zīmes Latvijas produkts reklāma ir ļoti sirsnīga un uzrunājoša. Tā atspoguļo Latvijas klasiskās vērtības, kas ir unikālas savā vienkāršībā. Reklāmas baneris raisa pozitīvas emocijas.

Gigi

Kompānijas GIGI reklāmas bukleti dizainiski ir pietuvināti zīmola produkcijas iepakojumam. Tie satur būtiskāko informāciju par promotēto produktu. Reklāmā bagātīgi izcelts kompānijas korporatīvais tēls.

Dzintara priedes

Projekta Dzintara priedes digitālā reklāma ir ļoti detalizēta un interaktīva. Tā iemieso gan vizualizācijas, gan arī noderīgu informāciju, kas pasniegta viegli uztveramā veidā.

Dabīgs produkts

Preču zīmes Dabīgs Produkts vides reklāma ir spilgta un pamanāma, taču vienlaicīgi tā lieliski iekļaujas dabiskajā vidē. Baneris iemieso dabas spēku un vitalitāti, kas akcentēta ar sulīgi zaļo krāsu. Šajā reklāmā spēcīgākais simbols ir krāsa, kas atspoguļo preču zīmes būtību.

Page 1 of 212