Rits.lv

Latvijas kultūras portāla Rits.lv dizainā dominē tā pamatkrāsas – oranžā un violetā. Šīs krāsas simbolizē sauli, dzīvību un neviendabību – šīs īpašības raksturo arī kultūru un tās virsuzdevumu.

Novados.lv

Portālu Novados.lv caurstrāvo vitalitāte un enerģiskums, ko akcentē zaļā krāsa. Šī krāsa simbolizē Latvijas lielāko bagātību – dabu, kas ir īpaša ikvienā Latvijas novadā.

Labdien.lv

Ziņu portāla Labdien.lv dizains ir klasisks un nepiesātināts. Gaiši zilie akcenti atsvaidzina saturu un raisa pozitīvo domāšanu.

Katalogs.lv

Uzziņu portālā Katalogs.lv centrālais rīks ir informācijas meklēšanas platforma, uz kuru balstās visa portāla darbība, tādēļ tā ir izvietota lapas augšpusē un kalpo par svarīgāko elementu visā portāla skatā.

Ekonomika.lv

Ziņu portāla Ekonomika.lv dizains ir klasisks un ieturēts. Tajā nav nekā lieka, jo uzsvars šajā portālā tiek likts uz ziņu kvalitāti un saturu – portāla dizains ir sekundārs.

dzeltenais.lv

Aktualitāšu portāla DZELTENAIS.LV dizainā akcentēta tā būtība – uz neitrālā fona izceļas dzeltenās krāsas akcenti, kas gan pievērš uzmanību aktualitātēm, gan arī simbolizē ziņu saturu – karstāko un šokējošāko informāciju.

Alberts.lv

Mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūras AUG nozares portāla dizains ir vienkāršs un pat varētu teikt – minimālistisks. To papildina un atdzīvina lielizmēra fotoattēli, kas ik dienu portālam piešķir jaunu veidolu un noskaņu. Portāls ir viegli pārskatāms un ērti lietojams.